Position:
Brankář
Foot:
-
Nationality:
North Macedonia
Born:
17 Srp 2000
Player Info
Věk
26
Přehled
GK
Silné stránky
- Disciplined
- Last line of defence
Klíčové vlastnosti
- North Macedonia international
Další zápas
David Denkovski profile
- Současný klub
-
HŠK Posušje
- Pozice
- Brankář
- Národnost
-
North Macedonia
- Datum narození
- 17 Srp 2000 (26 years)
- Short name
- D.Denkovski
David Denkovski recent team matches
| Fixture | Liga | Datum | Result |
|---|---|---|---|
HŠK Posušje vs Zvijezda Gradacac
|
BIH PL-FBiH | 22 Srp 2026 | 1 – 0 |
Bratstvo Gracanica vs HŠK Posušje
|
BIH PL-FBiH | 14 Srp 2026 | 2 – 2 |
HŠK Posušje vs NK Tomislav
|
International Club Friendly | 07 Srp 2026 | 3 – 1 |
NK Solin vs HŠK Posušje
|
International Club Friendly | 25 Čec 2026 | 1 – 0 |
HSK Zrinjski Mostar vs HŠK Posušje
|
International Club Friendly | 17 Čec 2026 | 3 – 1 |
FK Igman Konjic vs HŠK Posušje
|
BIH PL-FBiH | 29 Srp 2026 | Nadcházející |
HŠK Posušje vs FK Radnik Hadzici
|
BIH PL-FBiH | 05 Zář 2026 | Nadcházející |
HNK Capljina vs HŠK Posušje
|
BIH PL-FBiH | 12 Zář 2026 | Nadcházející |
HŠK Posušje vs GOSK Gabela
|
BIH PL-FBiH | 19 Zář 2026 | Nadcházející |
FK Rudar Kakanj vs HŠK Posušje
|
BIH PL-FBiH | 26 Zář 2026 | Nadcházející |
Turkiye vs North Macedonia
|
International Friendly | 01 Čen 2026 | 4 – 0 |
Bosnia and Herzegovina vs North Macedonia
|
International Friendly | 29 Kvě 2026 | 0 – 0 |
Irsko vs North Macedonia
|
International Friendly | 31 Bře 2026 | 0 – 0 |
Dánsko vs North Macedonia
|
FIFA World Cup qualification (UEFA) | 26 Bře 2026 | 4 – 0 |
Wales vs North Macedonia
|
FIFA World Cup qualification (UEFA) | 18 Lis 2025 | 7 – 1 |
North Macedonia vs Švýcarsko
|
UEFA Nations League | 26 Zář 2026 | Nadcházející |
Slovinsko vs North Macedonia
|
UEFA Nations League | 29 Zář 2026 | Nadcházející |
North Macedonia vs Skotsko
|
UEFA Nations League | 03 Říj 2026 | Nadcházející |
Švýcarsko vs North Macedonia
|
UEFA Nations League | 06 Říj 2026 | Nadcházející |
Skotsko vs North Macedonia
|
UEFA Nations League | 13 Lis 2026 | Nadcházející |
HŠK Posušje upcoming fixtures
HŠK Posušje recent results
North Macedonia national team
Nadcházející
Poslední
O David Denkovski
David Denkovski — profil, statistiky, kariéra a historie zápasů na SportScore.
Sledujte David Denkovski se zápasy, góly, asistencemi a hodnocením.
Players from North Macedonia
North Macedonia competitions
Často kladené otázky o David Denkovski
What team does David Denkovski play for?
David Denkovski currently plays for HŠK Posušje in Bosnia and Herzegovina.
What position does David Denkovski play?
David Denkovski plays as a goalkeeper.
How old is David Denkovski?
David Denkovski was born on 17 August 2000, making them 26 years old.
What nationality is David Denkovski?
David Denkovski represents North Macedonia.
When does David Denkovski's team play next?
HŠK Posušje's next fixture is FK Igman Konjic vs HŠK Posušje in the BIH PL-FBiH on Saturday, 29 August 2026 at 14:30 UTC.
Does David Denkovski play for the national team?
David Denkovski is eligible for North Macedonia. Their next match is North Macedonia vs Switzerland on Saturday 26 September 2026 UTC.
Statistiky
Physical
Výška—
Váha—
Profil
PoziceGoalkeeper
Preferovaná noha—
Věk26 years
NárodnostNorth Macedonia
Kariéra
Současný klubHŠK Posušje
League countryBosnia and Herzegovina
Pro since~2017
Narozen17 Srp 2000
Mezinárodní
ReprezentaceNorth Macedonia
Upcoming caps5
Teammates
- Ante Pavkovic Obránce
- Ante zivkovic Útočník
- Ante Živković Útočník
- Antonio Soldo Brankář
- Arijan Brković Záložník
- Branko Curdo Útočník
- Branko Vrgoc Obránce
- Bruno Jenjic Záložník
- Dario Krišto Záložník
- Darko Basic Obránce
- David Mistrafovic Obránce
- Dejan Kerkez Obránce
- Denis Busnja Útočník
- Denis Bušnja Útočník
- Fran Čuljak Útočník
- Franco Abrego Obránce
- Franco Alexis Abrego
- Genaro Bautista Lelli Záložník
- Ivan Kukavica Záložník
- Ivan Novoselec Obránce
Other goalkeepers
- Abdulkerim Polozani North Macedonia
- Adrian Mamudi North Macedonia
- Alban Miftari North Macedonia
- Alban Miftari North Macedonia
- Aleksandar Gjorgioski North Macedonia
- Aleksandar Igeski North Macedonia
- Aleksandar Jeftimov North Macedonia
- Aleksandar Vrteski North Macedonia